FAQ

Hej Podróżniczko, hej Podróżniku! Czy jest coś, co chcesz wiedzieć o naszych niezwykłych podróżach do Indii, na Bali czy w inne czarujące kierunki? Sprawdź listę często zadawanych pytań lub skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

DLACZEGO PODRÓŻ DO AZJI Z DLI TRAVEL?

W DLI Travel oferujemy o wiele więcej niż tylko pakiety wakacyjne i wycieczki do Azji. Nie powielamy programów, docierając tylko do zatłoczonych atrakcji na głównych szlakach turystycznych, nie jemy tylko w hotelowych restauracjach i nie zatrzymujemy się w przeciętnych hotelach bez charakteru. Proponujemy kompletne doświadczenie podróży, będące składową takich elementów jak głębokie poznawanie nowych miejsc, ich kultury i mieszkańców, przygoda, zabawa, relaks i odkrywanie niezwykłych smaków… I jeszcze jedna ważna różnica między DLI Travel i standardowymi biurami podróży: tych, którzy nam ufają i decydują się na wspólną wyprawę, traktujemy nie jak klientów, tylko jak przyjaciół czy członków podróżniczej rodziny. Sprawdź tutaj, co sprawia, że to, co oferujemy, to coś więcej niż grupowa wycieczka do Azji.

CZY DLI TRAVEL JEST ZAREJESTROWANYM I UBEZPIECZONYM BIUREM PODRÓŻY?

Tak, DLI Travel działając jako organizator turystyki posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod nr Z/7/2010 i potwierdza posiadanie zabezpieczenia, na wypadek swojej niewypłacalności wystawionej przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

ILE OSÓB PODRÓŻUJE W GRUPIE?

Dla podróży grupowych z ustalonymi datami wyjazdu wielkość grupy waha się między 10 – 15 osobami. W przypadku “podróży szytych na miarę” rozmiar grupy może ulec zmianie. Jeśli jesteś zainteresowany wycieczką przygotowaną tylko dla waszej grupy, koniecznie do nas naspisz i postaramy się zorganizować idealną podróż dla wskazanej liczny osób. 

CZY PODCZAS WYCIECZKI JEST PRZEWIDZIANY CZAS WOLNY?

Zdecydowanie tak! Odkrywanie nowych miejsc we własnym tempie, zakupy na lokalnych bazarkach i czas na zrobienie zdjęć bez zaplanowanych dalszych aktywności z grupą – to z pewnością coś, co wpływa na bardziej autentyczne doświadczenie odwiedzanego miejsca. Chociaż plan naszych podróży bywa “napięty” by dobrze wykorzystać cenny czas w Azji, kiedy jest taka możliwość, zachęcamy naszych podróżników do eksplorowania nowych miejsc na własną rękę.

W JAKICH HOTELACH BĘDZIEMY SPAĆ?

Zakwaterowanie jest jednym z elementów tworzących efekt WOW podczas naszych podróży do Azji. Wszystkie miejsca, gdzie będziemy nocować, zostały przez nas wybrane i przetestowane. Staramy się wybierać miejsca z duszą, takie jak historyczne hotele-pałace czy komfortowe ville, jeśli tylko istnieje taka możliwość. Zakwaterowanie zależy od destynacji i zostanie ostatecznie potwierdzone przy rezerwacji wycieczki.

CZY LOTY SĄ WLICZONE W CENĘ WYCIECZKI?

Loty nie są zawarte w naszych pakietach wycieczkowych, ale chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu najbardziej korzystnych połączeń. Zarezerwowanie biletu i jego kupno jest po twojej stronie.

CZY NAPIWKI SĄ WLICZONE W CENĘ WYCIECZKI?

Napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców i obsługi restauracji nie są wliczone w cenę wycieczki i wynoszą ok. $50 za osobę. 

CZY UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE WLICZONE W CENĘ WYCIECZKI?

Tak, każdy uczestnik imprezy ubezpieczony jest w AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Obowiązujące sumy ubezpieczenia:

Koszty leczenia wraz z Assistance: 30 000 EUR

Następstwa nieszczęśliwych wypadków: 4 000 EUR

Bagaż podróżny: 400 EUR

Dodatkowo:

  • Obowiązkowo każdy przewlekle chory zobowiązany jest do wykupienia sobie dodatkowego ubezpieczenia
  • Zalecamy także zawarcie umowy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie
CZY OBOWIĄZUJĄ MNIE SZCZEPIENIA PRZED WYJAZDEM

Polecamy wizytę u lekarza medycyny podróży 8 tygodni przed planowanym wyjazdem. Zostaniesz dokładnie poinformowany, czy i jakie szczepienia są wymagane przed podróżą w dany region. Lekarz również poinformuje cię o aktualnym ryzyku wystąpienia malarii i ewentualnych środkach zaradczych. 

JAK WYGLĄDA PŁATNOŚĆ ZA WYCIECZKĘ?

Płatność za wycieczkę może być dokonana gotówką, przelewem na konto bankowe lub kartą w następujących etapach: 

Zaliczka: w dniu podpisania umowy-zgłoszenia, którą prześlemy ci po potwierdzeniu rezerwacji

Reszta należności w PLN: nie później niż 40 dni przed datą rozpoczęcia imprezy

Należność w USD (napiwki, ewentualne loty wewnętrzne): po przylocie na miejsce

CZY POTRZEBNA JEST WIZA?

Wymagania wizowe ulegają zmianom i zależą od narodowści i kraju/krajów, do którego podróżujemy. Z tego powodu zachęcamy do sprawdzenia regulacji wizowych bezpośrednio z ambasadą danego kraju w Polsce, telefonicznie lub na stronie internetowej. Załatwienie wizy leży po twojej stronie, ale jeśli tylko będziemy mogli ci w czymś doradzić, na pewno to zrobimy.

GDZIE ZNAJDĘ WARUNKI UCZESTNICTWA?

Kliknij tutaj żeby wyświetlić ogólne warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez DLI. Warunki dostępne są także po kliknięciu w link Zobacz warunki uczestnictwa w stopce strony.

NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIE?

Pisz śmiało 🙂

Zadzwoń

POLSKA : 12 379 49 09

UK:           0207 193 5449

USA:         347 441 41 07

NAPISZ DO NAS

 

SOCIAL MEDIA