CZARUJĄCE BALI

Gili i Nusa Penida

Wyspa Bali jest nazywana perłą Indonezji i nie bez powodu – można ją także nazwać po prostu rajem na Ziemi. Odkryj rajską Bali i sąsiadujące z nią wyspy Gili i Nusa Penida. 

ZOBACZ PROGRAM

ILOŚĆ DNI

12

GRUPA MAX.

15

NASTĘPNA PODRÓŻ

….

CENA OD

… PLN

CZARUJĄCE WYSYPY: BALI, GILI I NUSA PENIDA

Jedyna w swoim rodzaju wycieczka na Bali, Gili i Nusa Penida.

Na tą wyprawę zapraszamy szczególnie osoby ciekawe świata, które cenią sobie nie tylko rajskie widoki, turkusowe morze i piaszczyste plaże, ale także szukają regeneracji dla zmęczonego ciała i wytchnienia dla przepełnionego umysłu. Balijska filozofia szczęścia pozwoli Ci na wyciszenie się, otwarcie na nowe doświadczenia i zatrzymanie się na teraźniejszości.

Program w skrócie

Dzień 1: Przylot i zakwaterowanie w niesamowitej, tradycyjnej balijskiej willi i barbecue o zmierzchu.

Dzień 2: Odwiedzimy Świątynię Rodziny Królewskiej Taman Ayun oraz ikoniczną świątynię Pura Ulun Danu nad brzegiem jeziora Bratan.

Dzień 3: Przygotuj się na oszałamiające widoki z klifów na błękitny ocean podczas odwiedzin w świątyni Uluwatu. Plażowanie i kolacja o zachodzie słońca.

Dzień 4: Po sprawdzeniu swoich umiejętności kulinarnych podczas lekcji gotowania, przejazd do Beng Village i poszukiwanie zatopionego w zieleni  wodospadu Kampo Lampo.

Dzień 5: Odważ się wziąć udział w antycznym rytuale w źródłach świątyni Tirta Empul lub napawaj się uduchowioną atmosferą tego miejsca. Wizyta na plantacji, gdzie produkuje się najdroższy rodzaj kawy na świecie i w świątyni Tanah Lot.

Dzień 6-7: Relaks, opalanie, snorkelling, nurkowanie…podczas pływania łódką po krystalicznie czystych wodach wokół rajskich wysepek Gili.

Dzień 8: Dziś odkryjesz wyspę Nusa Penida z zachwycającymi dziełami natury jak plaża Atuh czy plaża Diamentowa.

Dzień 9:  Pozwól zachwycić się pięknu Nusa Penida odwiedzająć Kelingking i Anielski Billabong.

Dzień 10: Ciesz się słońcem i relaksem w Kryształowej Zatoce na Nusa Penida.

Dzień 11: Powrót na Bali i przejazd na dziką plażę w rejonie Uluwatu.

Dzień 12: Program zależny od czasu wylotu do Polski. Transfer na lotnisko i powrót do kraju.

 

WIĘCEJ NIŻ WYCIECZKA NA BALI…

Ułożyliśmy program tej wyprawy na Bali, wybierając starannie każdy element tak, by całość tworzyła idealną podróżniczą kompozycję. Poznawanie nowych miejsc, ich kultury i mieszkańców, przygoda, zabawa, relaks i odkrywanie niezwykłych smaków… Zobacz, co sprawia, że to, co oferujemy, to coś więcej niż grupowa wycieczka na Bali.

NIE TYLKO znane szlaki

Nie zapominając o ikonicznych atrakcjach, zapraszamy cię też do odkrywania miejsc poza głównymi turystycznymi szlakami. 

3 RÓŻNE WYSYPY

Nie zapominając o ikonicznych atrakcjach, zapraszamy cię też do odkrywania miejsc poza głównymi turystycznymi szlakami

SPRÓBUJ jak smakuje bali

Nie zapominając o ikonicznych atrakcjach, zapraszamy cię też do odkrywania miejsc poza głównymi turystycznymi szlakami

odrobina luksusu

Nie zapominając o ikonicznych atrakcjach, zapraszamy cię też do odkrywania miejsc poza głównymi turystycznymi szlakami

POZNAJ MIESZKAŃCÓW

Nie zapominając o ikonicznych atrakcjach, zapraszamy cię też do odkrywania miejsc poza głównymi turystycznymi szlakami

ZANURZ SIĘ W NATURZE

Nie zapominając o ikonicznych atrakcjach, zapraszamy cię też do odkrywania miejsc poza głównymi turystycznymi szlakami

WYRUSZ W UWAŻNĄ PODRÓŻ

Shubho chętnie podzieli się swoim 20-letnim doświadczeniem w medytacji i zaprosi Was do udziału w krótkich sesjach uważnej obecności. Może uda Ci się dzięki nim wzmocnić koncentrację i uspokoić umysł. Trudno o lepszą atmosferę do zatrzymania się na chwilę niż ta na Bali. Oczywiście, tylko dla chętnych 🙂

CZARUJĄCE WYSPY BALI, GILI I NUSA PENIDA

Program dzień po dniu

DZIEŃ 1

Przylot na Bali. Będzie tu czekała na nas prywatna lub pół-prywatna willa w balijskim stylu, z basenem, otwartą przestrzenią na relaks i pokojami o bardzo wysokim standardzie. Zakwaterowanie w takim miejscu jest wręcz nie do porównania ze standardowym hotelem, gdyż od samego początku posmakujemy tego, co Bali ma nam do zaoferowania w kolejnych dniach. O zmierzchu wyśmienite barbecue “z widokiem na morze”.

Nocleg: Bali

DZIEŃ 2

Dziś czeka nas nieco dłuższa podróż. Odwiedzimy Taman Ayun (Świątynię Rodziny Królewskiej) – ogromną świątynię Królestwa Mengwi, otoczoną szeroką fosą, która została wzniesiona w 1634 roku, oraz położoną na brzegu jeziora Bratan świątynię Pura Ulun Danu Bratan w Bedugul. Świątynia, wybudowana w 1663 roku, poświęcona jest balijskiej bogini wód, jezior i rzek – Dewi Danu. Kolacja w tradycyjnych balijskich chatach, wśród pól ryżowych. Bardzo autentyczne potrawy i niezwykła atmosfera.

Nocleg: Bali

DZIEŃ 3

Dziś odwiedzimy świątynię Uluwatu. Czekają na nas także wspaniałe widoki z klifów na błękitny ocean. „Ulu” znaczy w języku balijskim „serce”, zaś „watu” – kamień. Świątynia została zbudowana w XI wieku przez jawajskiego kapłana Empu Kuturana. Popołudnie i wieczór spędzimy na pięknej plaży. Kolacja na plaży, o zachodzie słońca (skosztujemy przepysznych, świeżych ryb).

Nocleg: Bali

DZIEŃ 4

Dzisiaj odwiedzimy lokalny bazar, a po zrobieniu zakupów udamy się na warsztat gotowania tradycyjnych,  balijskich potraw i poznamy tajniki lokalnej kuchni. Po południu dotrzemy w rejony górskie, gdzie zachwycą nas niezwykłe widoki dżungli wraz z jej ukrytymi skarbami. Pełen uroku wodospad Kampo Lampo, będzie nie tylko magicznym miejscem do sfotografowania, ale też ukojeniem w czasie gorącego dnia.

Nocleg: Bali

DZIEŃ 5

Dziś udamy się do świątyni Tirta Emplu by doświadczyć,  starożytnego rytuału obmycia w świętych źródłach. Odwiedzimy także plantacje kawy i przypraw. Będziemy mieli tam okazję by spróbować kawy Kopi luwak– najdroższej kawy na świecie, przy której produkcji uczestniczą małe drapieżne civety… W Tanah Lot odwiedzimy świątynię położoną na niewielkiej, kamienistej wysepce. Została ona wzniesiona w XVI wieku na polecenie jawajskiego kapłana Danghyanga Nirarthe, który wybudował wiele świątyń nad brzegiem morza wokół całej wyspy Bali. Kolacja o zachodzie słońca, w restauracji na plaży

Nocleg:  Bali

DZIEŃ 6

Po śniadaniu transfer na Wyspy Gili. Każdego dnia będziemy mieli czas na odpoczynek i relaks, ale nudzić się z pewnością nie będziemy – jest tyle rzeczy, które można tu robić: nurkowanie (diving i snorkeling), rejsy wokół urokliwych wysepek i sporty wodne, surfing, wędkowanie, rejsy łodzią z przeźroczystym dnem, jazda konna po plaży… i wiele, wiele innych! 

Nocleg: Gili

DZIEŃ 7

Kolejny dzień na pocztówkowo rajskich wyspach Gili. Gdy będziemy już zmęczeni słońcem i wszelkimi atrakcjami, barbecue przy zachodzie słońca uprzyjemni nam wieczór.

Nocleg: Gili

DZIEŃ 8

Po śniadaniu transfer na Wyspę Nusa Penida. To wyspa z prawdziwymi cudami natury.  Prosto z portu udamy się do, pięknej ukrytej między wysokimi klifami plaży Atuh. Sąsiaduje ona z inną, dziewiczą plażą, zwaną diamentową, którą można podziwiać tylko z lotu ptaka, będąc niedostępną. Widok z wysokiego klifu jest wręcz nieziemski, a ogromne płaszczki, spokojnie falujące w krystalicznie czystej wodzie oceanu w połączeniu ze skalistą linią brzegową zachwycą każdego. Kąpiel w zatoce Atuh będzie odświeżająca, a szum fal uderzających o skały kojący i relaksujący! Kolacja w pięknym zakątku wyspy.

Nocleg: Nusa Penida

DZIEŃ 9

Dzisiaj będziemy kontynuować odkrywanie magicznych zakątków Nusa Penida. Zobaczymy Kelingking Beach ze spektakularną formą skalną w kształcie dinozaura. Potem przejedziemy do tzw. Anielskiego Billabong z naturalną laguną tworzącą się w czasie odpływów. Nieopodal zaglądniemy na Urwaną Plażę, która tak naprawdę reprezentuje ciekawą linie brzegową z oceanem wciętym w ląd, tworzącym ogromnym basen. Woda jest tam tak przeźroczystą, że promienie słońca sięgają dna odkrywając jego zawartość. Kolacja  z widokiem na ocean.

Nocleg:  Nusa Penida

DZIEŃ 10

Jeśli wrażeń na Nusa Penida będzie jeszcze za mało, to Krystaliczna Zatoka będzie dopełnieniem. Woda w tej zatoce (jak słusznie nazwa wskazuje) jest krystalicznie czysta, a odbijające się w niej promienie słońca, sprawiają wrażenie jakby lśniła. Tu będzie czas na plażowanie, pływanie oraz odkrywanie podwodnego świata nurkując zaraz przy brzegu. Kolacja – w promieniach zachodzącego słońca

Nocleg:  Nusa Penida

DZIEŃ 11

Po śniadaniu powrót na Bali. Popołudnie spędzimy na dzikiej plaży w rejonie Uluwatu, gdzie nie ma tłumów, a tylko natura, cisza i nieskażone piękno.  To będzie ostatnia szansa na doświadczenie rajskich plaży Bali. Po zmierzchu będziemy wspominać minione dni delektując się pysznymi koktajlami w przepięknie położonym barze, Single Fin.

Nocleg: Bali

DZIEŃ 12

Ostatni dzień naszej podróży na Bali. Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

A PO PODRÓŻY

ZOSTAJĄ WSPOMNIENIA

wiele było podróży, ale ta była wyjątkowa. Była to podróż naszego życia.

JAN TOPÓR, PODRÓŻ DO INDII Z DLI TRAVEL, LISTOPAD 2012

Biorąc pod uwagę to, co zobaczyliśmy i co przeżyliśmy, nawet gdyby ta wycieczka kosztowała dwa razy więcej,  i tak byłoby warto te pieniądze wydać“.

Mirek Żak, Podróż do Indii z DLI Travel, listopad 2012

To było tak, jaby to Indii zaprosił nas przyjaciel,  a my czuliśmy jak jedna wielka rodzina“.

Ania Żak, Podróż do Indii z DLI Travel, listopad 2012

Dziękuję za pokazanie nam niezwykłych, nieturystycznych miejsc i za zaproszenie nas do lokalnego, wiejskiego domu, gdzie mogłam poznać mieszkańców i zobaczyć jak żyją. To, co zapamiętam, to prawdziwe bali.

GOSIA GRZEGORZAK, PODRÓŻ NA BALI Z DLI TRAVEL, LISTOPAD 2017

To była podróż pełna wrażeń: jeździłam jeepem i na quadach, skakałam do wodospadu, zjadłam robaka, pływałam z rekinami wielorybimi, próbowałam autentycznego jedzenia i poznałam lokalną społeczność.  To było, coś, co przytrafia się raz w życiu.

Kasia Pałka, Podróż na Filipiny z DLI Travel, Styczeń 2017

CENA, DATY I REZERWACJA

Proponowane daty podróży

Październik 2019

Listopad 2019

Grudzień 2019

Cena

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cena zawiera
 • prywatny transport na terenie Indii klimatyzowanym busem/autokarem
 • 12 noclegów w 3, 4 i 5 gwiazdkowych hotelach
 • śniadania i pyszne obiadokolacje
 • wszystkie bilety wejściowe do zwiedzanych obiektów wraz z przewodnikami
 • opiekę właściciela DLI Travel (Shubho Dutta) i realizację programu podróży
 • ubezpieczenie podróżne
Cena nie zawiera
 • przelotu w obie strony z Polski do Indii
 • 3 przelotów wewnętrznych (ok. 210$)
 • opłaty za wizę
 • napiwków (dla kelnerów, przewodników, etc.) – 55$ / osoba
 • opłat za lunche
 • wydatków własnych

REZERWACJA

WSZYSTKIE NASZE CZARUJĄCE KIERUNKI

Czarujące wyspy Bali, Gili i Nusa Penida
Czarujące Indie: królewskie, kolonialne i dzikie
Czarujące Indie: Himalaje i antyczne Puri
Czarujące Indie: Kerala i rozlewiska (na prośbę)
Czarująca Tajlandia (na prośbę)
Czarujące Filipiny (na prośbę)

Zadzwoń

POLAND : 12 379 49 09

UK:           0207 193 5449

USA:         347 441 41 07

NAPISZ DO NAS

 

SOCIAL MEDIA