O DLI TRAVEL

Jesteśmy butikowym biurem podróży specjalizującym się w wyprawach do Indii i Południowo-Wschodniej Azji.

Wszystko zaczęło się od naszej własnej miłości do podróży, docierania do odległych zakątków, próbowania nowych potraw, rozmów z lokalną społecznością i próbą zrozumienia odmiennych kultur. 

W tym ostatnim jako małżeństwo polsko-indyjskie mamy zresztą całkiem niezłą, codzienną praktykę 😊

Dziś, już od ponad 20 lat zabieramy niewielkie grupy ciekawych świata podróżników na niezwykłe wycieczki. I proponujemy im to, co nam samym najbardziej zapadło w pamięć podczas naszych podróży.

Lata podróżniczych doświadczeń, tysiące przemierzonych kilometrów, setki napotkanych osób i całe mnóstwo odwiedzonych miejsc, także tych poza udeptanymi szlakami – dały nam bazę, z której dzisiaj czerpiemy do układania naszych autorskich programów wypraw.

Taki jest nasz styl. Proponujemy podróże pełne niezwykłych doświadczeń kulturowych, historycznych, przyrodniczych i kulinarnych, będące jednocześnie pełnymi radości i wyśmienitej zabawy wakacjami. Ale to jeszcze nie wszystko. Troszczymy się o naszych Gości i traktujemy ich nie jak zwykłych klientów, ale jak przyjaciół i członków rodziny i, gdy to tylko możliwe, zmieniamy programy naszych podróży tak, by maksymalnie dopasować je do ich… do Waszych oczekiwań.

TO MY 🙂

Shubho Dutta I ANIA ŁĘDZKA-DUTTA

Założyciele i właściciele DLI Travel

Ania pochodzi z Polski, Shubho urodził się i wychował w Indiach a ich drogi spotkały się w Irlandii. Międzynarodowe, a wręcz międzykontynentalne małżeństwo, które połączyła miłość, także ta do podróżowania, ciekawość świata i otwartość na drugiego człowieka. 

Shubho

Kiedy Shubho rozpoczynał studia w Hotel Management School w Shannon w Irlandii, nie wiedział jak poprawnie ugotować ryż basmanti. Dzięki jego pasji do dobrego jedzenia i apetytowi na odkrywanie świata i prostej radości jaką czuje dzieląc dobre rzeczy z innymi – Shubho nie tylko zdobył tytuł Master Shefa wśród swoich znajomych i rodziny, ale w 2006 roku założył DLI Travel. Biuro podróży, w którym klienci są przyjaciółmi, a wszystkie programy wycieczek, które prowadzą do autentycznych podróżniczych doświadczeń, są dobierane własnoręcznie i dokładnie sprawdzane – jak składniki unikalnego dania, którego smaku nie da się zapomnieć.

ANIA

Zaraz po studiach Ania siedziała w samolocie lecącym na Jamajkę i wiedziała, że jej życie nie będzie już takie samo. Kiedy wsiadała na pokład samolotu z destynacją w Singapurze, była przekonana, że rozpoczyna nowy rozdział swojego życia. Za każdym razem kiedy rozpoczyna długi lot do Delhi, Kalkuty, Bangkoku, Hawany, czy na Bali lub Florydę, Ania uśmiecha się do siebie, zastanawiając się jakie niespodzianki spotkają ją tym razem.

W DLI Travel używa swych podróżniczych doświadczeń, tak by każdy ułożony program niósł ze sobą autentyczną przygodę i głębokie doświadczenie odwiedzanych miejsc.

Czarujące Indie: Radżasthan

Odkryj niesamowitą różnorodność Indii podczas podróży przez królewski Radżasthan, kolonialną Kalkutę i dzikie Safari w Kaziranga.

Czarujące Indie: Himalaje

Zachwyć się majestatem Himalajów, odkryj kolonialną Kalkutę i nadmorskie antyczne miasto Puri - wszystko podczas jednej podróży do Indii.

Czarująca Bali i sąsiednie wyspy

Jedyna w swoim rodzaju podróż na indonezyjskie wyspy Bali, Gili i Nusa Penida.

CO NAS WYRÓŻNIA?

NIESZTAMPOWY PROGRAM

Chcemy pokazać ci niesamowite miejsca w Azji, wybierając często mało uczęszczane szlaki. Nie kopiujemy. Program każdej naszej podróży jest oparty na naszych własnych doświadczeniach. Każdy tworzony jest z pasją, od początku, z myślą o idealnej mieszance kultury, relaksu i przygody.

ZAKWATEROWANIE Z CHARAKTEREM

Nocleg w radżasthańskim pałacu, w którym nadal mieszka maharadża? A może klimatyczny hotel u podnóża Himalajów, w którym zatrzymywał się Dalajlama? Co powiesz na balijską willę z basenem i widokiem na pola ryżowe? Jak widzisz, dbamy o unikalne wrażenia w dzień i w nocy 🙂

 

NIESAMOWITE JEDZENIE

Każda nasz podróż, to niezapomniana kulinarna eksploracja. Od domowego posiłku przygotowanego przez lokalną rodzinę, przez osobliwy street-food, do rarytasów serwowanych w ekskluzywnych restauracjach: chcemy, żebyś spróbował z nami smaków Azji.

 

FAJNI TOWARZYSZE PODRÓŻY

Mówimy “NIE” masówkom. Dla nas nie jesteś tylko klientem. Jesteś towarzyszem podróży. Podczas naszych wypraw poznasz ludzi z taką samą pasją do odkrywania. Podróżowanie w małej grupie sprawi, że dotrzesz dalej, a może nawet nawiążesz więzi, które przetrwają przez lata.

 

NASZ NEWSLETTER

Zadzwoń

POLSKA : 12 379 49 09

UK:           0207 193 5449

USA:         347 441 41 07

NAPISZ DO NAS

 

SOCIAL MEDIA