O DLI TRAVEL

Jesteśmy butikowym biurem podróży specjalizującym się w wyprawach do Indii i Południowo-Wschodniej Azji.

Wszystko zaczęło się od naszej własnej miłości do podróży, docierania do odległych zakątków, próbowania nowych potraw, rozmów z lokalną społecznością i próbą zrozumienia odmiennych kultur. Dziś, już od ponad 20 lat zabieramy niewielkie grupy ciekawych świata podróżników na niezwykłe wycieczki.

Lata podróżniczych doświadczeń dały nam morze sprawdzonych na własnej skórze, niezwykłych miejsc, często poza szlakami turystycznymi, w tym czarujących hoteli i autentycznych lokalnych restauracji. Wciąż poszukujemy nowych sposobów, by zabrać się głębiej i by Twoje wakacje z nami zmieniły się w autentyczną, wyjątkową i niezapomnianą przygodę.

Taki jest nasz styl. Proponujemy podróże pełne niezwykłych doświadczeń kulturowych, historycznych, przyrodniczych i kulinarnych, będące jednocześnie pełnymi radości i wyśmienitej zabawy wakacjami. Ale to jeszcze nie wszystko. Troszczymy się o naszych Gości i traktujemy ich nie jak zwykłych klientów, ale jak przyjaciół i członków rodziny i, gdy to tylko możliwe, zmieniamy programy naszych podróży tak, by maksymalnie dopasować je do ich… do Waszych oczekiwań.

TO MY

Shubho Dutta I ANIA ŁĘDZKA-DUTTA

Założyciele i właściciele DLI Travel

Ania pochodzi z Polski, Shubho urodził się i wychował w Indiach a ich drogi spotkały się w Irlandii. Międzynarodowe, a wręcz międzykontynentalne małżeństwo, które połączyła miłość, także ta do podróżowania, ciekawość świata i otwartość na drugiego człowieka. 

Born in India, as a first-year student in a respected Hotel Management School in Shannon, Ireland, Shubho wasn’t sure how to properly cook basmati rice. Thanks to his passion for a good food, appetite for discovery combined with surprising determination in improving his skills and genuine joy in sharing the good things with others -not only has he become Master Chef among his friends and family but back in 2006, he created DLI Travel. A travel company where the “customers” are called “friends” and all the elements of the itineraries leading to the authentic travel experiences are carefully handpicked and tested, like the ingredients of the gourmet dish which unique taste you will always remember.

Travel Experience Builder

As a fresh graduate, she was sitting on a plane to Jamaica knowing that her life would never be the same. When she was boarding the plane to Singapore she was convinced that she is just about starting a new chapter in her life. Every time Ania boards a long-haul flight to Delhi, Kolkata, Bali, Bangkok, Havana, Florida she smiles to herself wondering what adventures the life prepared for her this time. As DLI Travel co-founder, she uses her own adventures to make every itinerary an authentic and deep travel experience.

Anita Chalejew

Customer Happiness &
Asian Destinations Specialist

Being lost on holidays with her family as a seven-year-old girl didn’t discourage Anita from discovering the world. On contrary, as grown up she has travelled even further reaching such faraway lands as India, Thailand or Cambodia. Now, as a part of DLI Travel family, she fully enjoys bringing those incredible destinations closer to everyone looking for authentic travel experiences.

Anita Chalejew

Customer Happiness &
Asian Destinations Specialist

Being lost on holidays with her family as a seven-year-old girl didn’t discourage Anita from discovering the world. On contrary, as grown up she has travelled even further reaching such faraway lands as India, Thailand or Cambodia. Now, as a part of DLI Travel family, she fully enjoys bringing those incredible destinations closer to everyone looking for authentic travel experiences.

Czarujące Indie: Radżasthan

Odkryj niesamowitą różnorodność Indii podczas podróży przez królewski Radżasthan, kolonialną Kalkutę i dzikie Safari w Kaziranga.

Czarujące Indie: Himalaje

Zachwyć się majestatem Himalajów, odkryj kolonialną Kalkutę i nadmorskie antyczne miasto Puri - wszystko podczas jednej podróży do Indii.

Czarująca Bali i sąsiednie wyspy

Jedyna w swoim rodzaju podróż na indonezyjskie wyspy Bali, Gili i Nusa Penida.

Czarujący Vietnam & Cambodia

Najpiękniejsze zakątki dwóch krajów podczas jednej, niezapomnianej podróży

CO NAS WYRÓŻNIA?

NIESZTAMPOWY PROGRAM

Chcemy pokazać ci niesamowite miejsca w Azji, wybierając często mało uczęszczane szlaki. Nie kopiujemy. Program każdej naszej podróży jest oparty na naszych własnych doświadczeniach. Każdy tworzony jest z pasją, od początku, z myślą o idealnej mieszance kultury, relaksu i przygody.

ZAKWATEROWANIE Z CHARAKTEREM

Nocleg w radżasthańskim pałacu, w którym nadal mieszka maharadża? A może klimatyczny hotel u podnóża Himalajów, w którym zatrzymywał się Dalajlama? Co powiesz na balijską willę z basenem i widokiem na pola ryżowe? Jak widzisz, dbamy o unikalne wrażenia w dzień i w nocy 🙂

 

NIESAMOWITE JEDZENIE

Każda nasz podróż, to niezapomniana kulinarna eksploracja. Od domowego posiłku przygotowanego przez lokalną rodzinę, przez osobliwy street-food, do rarytasów serwowanych w ekskluzywnych restauracjach: chcemy, żebyś spróbował z nami smaków Azji.

 

FAJNI TOWARZYSZE PODRÓŻY

Mówimy “NIE” masówkom. Dla nas nie jesteś tylko klientem. Jesteś towarzyszem podróży. Podczas naszych wypraw poznasz ludzi z taką samą pasją do odkrywania. Podróżowanie w małej grupie sprawi, że dotrzesz dalej, a może nawet nawiążesz więzi, które przetrwają przez lata.

 

NASZ NEWSLETTER

Zadzwoń

POLSKA : 12 379 49 09

UK:           0207 193 5449

USA:         347 441 41 07

NAPISZ DO NAS

 

SOCIAL MEDIA