NASZE GRUPOWE WYCIECZKI DO AZJI

Inne niż wszystkie

Chodzą ci po głowie egzotyczne wakacje? Odważ się zejść z udeptanych szlaków i dotrzyj z nami do bijącego serca indii, bali, filipin, wietnamu, kambodży czy tajlandii. Zobacz tutaj nasze wszystkie niezwykłe wycieczki do Azji.

CZARUJĄCE INDIE

Doświadcz oszałamiającej różnorodności, odkrywając królewski Radżasthan, kolonialną Kalkutę i zoologiczną perłę, Park Narodowy Kaziranga w herbacianym stanie Asam podczas jednej podróży do Indii.

Podczas tej wyprawy odkryjesz zdumiewającą różnorodność Indii, zobaczysz miejsca pełne zabytków i niezwykłych cudów architektury, ale również złapiesz oddech na łonie natury.

NASTĘPNA PODRÓŻ: Ty decydujesz kiedy!

CENA: My przygotujemy ofertę. Skontaktuj się z nami.

CZARUJĄCE HIMALAJE I ANTYCZNE PURI

Poczuj atmosferę królestwa Tybetu, przemierzając zapierające dech w piersiach podnóża Himalajów indyjskich. Poznaj kolonialną Kalkutę i antyczne Puri w stanie Orissa.

Daj się zachwycić niesamowitemu bogactwu kulturalnemu i przyrodniczemu Indii. Poznaj chroniony obszar Sikkim z górującą nad nim Kanczendzongą – trzecią najwyższą górą na świecie, kolonialną Kalkutę i nadmorskie, antyczne miasto Puri.

NASTĘPNA PODRÓŻ: Ty decydujesz kiedy!

CENA: My przygotujemy ofertę. Skontaktuj się z nami.

CZARUJĄCE BALI i SĄSIEDNIE WYSPY

Wyspa Bali jest nazywana perłą Indonezji i nie bez powodu – można ją także nazwać po prostu rajem na Ziemi. Odkryj rajską Bali i sąsiadujące z nią wyspy  Nusa Penida, Nusa Lembongan, Nusa Ceningan.

Daj się ponieść balijskiej filozofii szczęścia odkrywając zatopione w zieleni świątynie na Bali, pływając w niebieskich wodach wokół wysp Gili i podziwiając dzieła natury na wyspie Nusa Penida.

NASTĘPNA PODRÓŻ: Ty decydujesz kiedy!

CENA: My przygotujemy ofertę. Skontaktuj się z nami.

INNE OPCJE PODRÓŻY 

CZARUJĄCY WIETNAM I KAMBODŻA

Jeśli interesuje Cię ten kierunek, daj nam znać! Postaramy się przygotować najlepszy program wyprawy do Kerali, bazując na naszych doświadczeniach i biorąc pod uwagę oczekiwania Twojej grupy. To się dopiero nazywa podróż szyta na miarę 🙂

CZARUJĄCA KERALA I ROZLEWISKA

 Jeśli interesuje Cię ten kierunek, daj nam znać! Postaramy się przygotować najlepszy program wyprawy do Kerali, bazując na naszych doświadczeniach i biorąc pod uwagę oczekiwania Twojej grupy. To się dopiero nazywa podróż szyta na miarę 🙂

CZARUJĄCE FILIPINY

 Jeśli interesuje Cię ten kierunek, daj nam znać! Postaramy się przygotować najlepszy program wyprawy na Filipiny, bazując na naszych doświadczeniach i biorąc pod uwagę oczekiwania Twojej grupy! To się dopiero nazywa podróż szyta na miarę 🙂

CZARUJĄCA TAJLANDIA

 Jeśli interesuje Cię ten kierunek, daj nam znać! Postaramy się przygotować najlepszy program wyprawy do Tajlandii, bazując na naszych doświadczeniach i biorąc pod uwagę oczekiwania Twojej grupy! To się dopiero nazywa podróż szyta na miarę 🙂

A PO PODRÓŻY

ZOSTAJĄ WSPOMNIENIA

wiele było podróży, ale ta była wyjątkowa. Była to podróż naszego życia."

JAN, PODRÓŻ DO INDII Z DLI TRAVEL, LISTOPAD 2012

Biorąc pod uwagę to, co zobaczyliśmy i co przeżyliśmy, nawet gdyby ta wycieczka kosztowała dwa razy więcej,  i tak byłoby warto te pieniądze wydać".

Mirek, Podróż do Indii z DLI Travel, listopad 2012

To było tak, jaby to Indii zaprosił nas przyjaciel,  a my czuliśmy jak jedna wielka rodzina".

Ania, Podróż do Indii z DLI Travel, listopad 2012

Dziękuję za pokazanie nam niezwykłych, nieturystycznych miejsc.  To, co zapamiętam, to prawdziwe bali".

GOSIA, PODRÓŻ NA BALI Z DLI TRAVEL, LISTOPAD 2017

TO NIE TYLKO PROGRAM, ALE DBAŁOŚĆ O KAŻDY SZCZEGÓŁ I O TO, ŻEBY KAŻDY MÓGŁ JAK NAJWIĘCEJ Z TEGO PROGRAMU WYNIEŚĆ DLA SIEBIE – TO TO, CO SPRAWIŁO, ŻE TA PODRÓŻ BYŁA TAK WYJĄTKOWA".

Kasia, Podróż na Filipiny z DLI Travel, Styczeń 2017

Zadzwoń

POLSKA : 12 379 49 09

UK:           0207 193 5449

USA:         347 441 41 07

NAPISZ DO NAS

 

SOCIAL MEDIA